• Hlavní strana
 • O autorce
 • Ukázka z knihy
 • Ukázka z knihy "Vidět je věřit Věřit je vidět"


  Ve svém životě jsem používala větu, „Vidět je věřit“ nebo „Když to vidím, věřím tomu“.
  Malé světlo
  Po několikahodinové jízdě do Taliskeru na ostrově Skye jsme si uvědomili, že budeme mít potíže se sháněním ubytování. Byla to ta středa, na kterou jsme neměli nic zajištěného a všude měli cedule s nápisem ´Obsazeno´. Daren uviděl jeden hostinec a rozhodl se, že se zeptá, jestli by tam nebyla šance na ubytování. Majitel řekl, že se podívá, ale pochyboval o tom. Když se díval do svých knih s rezervacemi, zeptal se, pro kolik osob by ten pokoj měl být. Překvapeně vzhlédl a řekl, že je to neuvěřitelné, ale že má jeden volný pokoj. Vysvětlil Darenovi, že měli všechno zarezervované minulý týden a budou mít plno i příští týden. Měli stále všechno zarezervované, protože to byla turistická oblast a vrchol prázdninové sezóny. Bylo to jen ryzí štěstí, že právě na tuto noc měli volný pokoj pro čtyřčlennou rodinu? Ukázalo se, že budeme ubytováni v malém bungalovu nacházejícím se na břehu jezera. Když jsme se ubytovali, vrátili jsme se do hostince na oběd. Bylo tam velmi rušno a museli jsme chvíli čekat. Nakonec se uvolnil stůl a my jsme objednali dětská jídla. Alysha vypila sklenici Coca-Coly na lačný žaludek a brzy jí začalo být špatně. Daren ji vzal ven na vzduch a nás tam nechal. Tristen seděl u stolu naproti mně. Když jsem vzhlédla, uviděla jsem malou kuličku mihotavého světla vznášející se nad místem, kde seděla Alysha. Ztratila jsem řeč, když jsem tam seděla a pozorovala to světlo. Byla jsem si jistá, že vidím třepotající se křídla. Byla jsem si vědoma toho, že se Tristen ptá, co se děje, ale nemohla jsem mluvit. Ne proto, že bych byla bez dechu, ale protože jsem byla šokovaná. Ta třepotající se kulička svítila jen několik vteřin. Rozhlížela jsem se po místnosti, jestli neuvidím něco, co by mohlo to světlo odrážet, ale nebylo tam nic. Když se ostatní vrátili, pošeptala jsem Darenovi, že jsem právě viděla vílu a on řekl, že ho to nepřekvapuje po tom všem, co se dělo. Druhého dne jsme odjeli a ubírali jsme se směrem k Torridonu. Byl jasný, suchý, ale chladný den. Seděla jsem v autě v zapnutém kabátě, abych se udržela v teple, o což jsem doslova bojovala. Jeli jsme kolem rozlehlé skalnaté oblasti a jasně jsem viděla dva vlky vytesané do povrchu skal. V tu chvíli jsem byla bez dechu a nemohla jsem na ně nikoho včas upozornit. Když jsme se k nim přiblížili, vlci zmizeli a já jsem viděla jen dvě velké skály. V tu chvíli jsem se sama sobě smála. Věděla jsem, že tam byli, ale měla jsem je vidět pouze já, protože teď jsem si uvědomila, že to byla část mé spirituální cesty.

  Cesta domů
  Po nádherné změně scenérií ve Skotsku, plné zvláštních jevů, nadešel čas, abychom se vydali na cestu domů. Seděla jsem v autě. Odpočívala jsem a při pohledu z okénka jsem najednou uviděla anděla. Bylo to ve skupince mraků. Objevil se v ženské podobě, z profilu, jeho hlava se nakláněla dopředu, jedno koleno bylo ohnuté výš než druhé a jeho paže volně splývaly za ním. Byl to skvělý obraz. Anděl v bílém se zeleným lesem přímo za sebou. Ohromilo mě, jak jasně se zjevil. Bylo pro mě obtížné uvěřit tomu, co vidím. Jenže jsem zase byla bez dechu a vyčerpaná, takže jsem nemohla nikomu z rodiny říct, aby se podívali a zjistit, jestli vidí totéž, co já. Viděla jsem to tak jasně. Rozhodně tam byl. Bylo to další znamení. Byla jsem upřímně překvapená, přestože jsem už dřív viděla v mracích například postavy lvů a býků. Když jsme dorazili domů, všichni jsme si rozdělili úkoly, protože každý byl unavený. Tristen vyklízel auto a našel malé čistě bílé peříčko pod Darenovým sedadlem. Cítila jsem, že andělé nás ochraňovali na naší dlouhé cestě domů, protože jsme se předešlé noci v mládežnické ubytovně všichni velmi špatně vyspali. To peříčko pro mě nebylo překvapením. Byla jsem ještě vděčnější, protože jsem si potvrdila, že andělé existují a jsou tu i pro moji rodinu a pro mne.

  Návštěva andělského obchodu
  Poté, co jsem Paule vyprávěla o svých zážitcích, řekla mi o jednom andělském obchodě, který otevřeli nedaleko. Věděla jsem, že ho musím navštívit. Paula šla toho dne se mnou. Jakmile jsem vstoupila do obchodu, vnímala jsem, jak mě zalila příjemná tlumená záře a vřelý pocit, myslím, že bychom mohli říct, lásky. Cítila jsem se díky tomu báječně. Okamžitě jsem věděla, že tohle je utěšující místo. Paula byla dojatá, což se jí, jak říkala, v tomhle obchodě stává vždycky. Byla jsem tam a něco mě přitahovalo k jednomu konkrétnímu místu. Uviděla jsem malou krásně namalovanou plaketu. Když jsem se podívala blíž, uvědomila jsem si, že všechno, co jsem viděla ve Skotsku, bylo na tomhle obrázku: vlci, lvi, duhy a divoké květiny, další znamení mé spirituální cesty. Koupila jsem si v tom obchodě několik léčivých kamenů. Když jsem je platila, mluvila jsem s prodavačkou, jejíž jméno bylo Faith – Víra. Pomyslela jsem si, že to je naprosto ideální. Řekla mi, že se tam shromažďují archandělé. Poznala, že jsem byla značně rozrušená, když jsem se na ně dál vyptávala. Když jsem si potom ten obchod procházela, dívala jsem se vzhůru ke stropu v naději, že je uvidím. Můžu to zkusit, pomyslela jsem si. Když jsem přišla domů, našla jsem v sáčku s kameny, které jsem koupila, letáček inzerující Kurz andělské reiki. Byla jsem si naprosto jistá, že andělé jsou zde proto, aby mi pomáhali poté, co jsem našla peříčka v garáži a také v různých místnostech v domě. To bylo potvrzení. Mohli tam andělé být i proto, aby našli ztracené předměty? Čtěte dál a brzy to zjistíte. Ztratila jsem důležitý dopis, který jsem druhý den ráno potřebovala, a v zoufalství jsem se dívala všude. Protože nebyl na místě, o kterém jsem si myslela, že jsem ho tam položila, rozhodla jsem se, že požádám o pomoc anděly. Příštího rána jsem ho našla v zásuvce, ve které už jsem hledala. Byl úplně navrchu. Vzrušeně jsem to vyprávěla své rodině, skoro jako malé dítě. Byla jsem si jistá, že vděčím andělům za jejich bezpodmínečnou podporu.

  Brazilská rozpustná káva bez kofeinu, mrazem sušená. Sušení mrazem je nejkvalitnější způsob výroby instantní kávy. Skvělá chuť této kávy vás pohladí na duši.

  Knihu zakoupíte v každém dobrém knihkupectví